Ogłoszenia duszpasterskie

XXVII  NIEDZIELA  ZWYKŁA – 2 października 2022 r. 

  1. Dzisiaj niedziela adoracyjna proszę o podjęcie dyżuru adoracyjnego

– Od godz. 8.30 – blok nr 493

– Od godz. 9.30 – blok nr 494

– O godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic

  1. Od poniedziałku do czwartku adoracja o godz. 16.30 i koronka w int. pokoju
  2. Rozpoczęliśmy miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o godz. 17.00 a Msza św. będzie o godz. 17.30. W piątki będzie tylko dziesiątek różańca w ramach nabożeństwa miłosierdzia. Dzieci najmłodsze do kl. V będą po nabożeństwie losować figurkę MB i różaniec, zabiorą je do domu aby wspólnie z rodziną modlić się wieczorem przy figurce. / przynajmniej jeden dziesiątek/. Będą też naklejki za udział w różańcu.
  3. We wtorek spotkanie grupy biblijnej.
  4. W czwartek zapraszamy Liturgiczną Służbę Ołtarza na zbiórkę po Mszy świętej wieczornej.
  5. W tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania. W piątek od godz. 8.00 odwiedziny chorych, o godz. 15.00 Koronka i dziesiątek różańca, adoracja i spowiedź od godz. 16.00, o godz. 16.30 młodzież parafialna poprowadzi adoracje, o godz. 17.00 nabożeństwo pierwszo piątkowe i Msza św.
  6. Za tydzień 8 października w sobotę ogólnopolska pielgrzymka apostolatu Margaretka do sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie Łagiewnikach. Chętnych prosimy o kontakt z ks. proboszczem.
  7. W minionym tygodniu o naszą świątynię troszczyły się następujące rodziny: Smolin, Motycki, Buk, Śmigielski, Sajdak, Kotecki, Olbrycht. Samą ofiarę złożyły rodziny: Wojnarowicz, Wojnarowicz, Sajdak, Sura, Laryś, Czyż.

Dziękujemy za posługę i złożone ofiary.

Na najbliższy tydzień prosimy o podjęcie tej posługi parafian z domów NR 48 – 80